Reklama
userad8

DeWalt - narzędzia i elektronarzędzia

Nowości branżowe

Oferta DEWALT obejmuje pełną gamę sieciowych i akumulatorowych elektronarzędzi oraz akcesoriów i oprzyrządowania, systemów przechowywania, narzędzi laserowych i wielu innych. DEWALT zapewnia również jedną z najlepszych i najbardziej rozbudowanych na świecie sieci punktów serwisowych.
Więcej mocy znajdziesz na naszej stronie: www.dewalt.pl -> oraz u lokalnego sprzedawcy w Warszawie z ogromny doświadczeniem -> DeWalt narzędzia i elektronarzędzia.
Zapytaj naszą obsługę sklepu stacjonarnego o -> 18V XR pilarę tarczową 184mm pozwalającą ciąć do 2x więcej* na jednym ładowaniu. Rewolucyjna technologia ogniw POWERSTACK zmniejsza wewnętrzną rezystancję akumulatora, dzięki czemu można wykonywać zadanie za zadaniem.
Sklep.anb.com.pl należy do firmy ANB Sp. z o.o. Oprócz zakupów wirtualnych zapraszamy do naszego salonu sprzedaży, gdzie można obejrzeć oferowane przez nas towary. Salon mieści się przy ul. Ostrobramskiej 95 w Warszawie i czynny jest od pon. do pt. w godz 8 - 17 oraz w sob. 9 - 13.
Gdzie znajdziesz produkt marki DeWalt?
Nasze produkty znajdziesz na budowach i w warsztatach. To tam je testujemy. Tam są używane. I tam się sprawdzają. Cała linia DEWALT rozwija się na placu budowy, ponieważ to właśnie stąd pochodzą pomysły na produkty. Aby nosić nazwę DEWALT, narzędzie musi nie tylko sprostać rygorom miejsca pracy, ale musi wykonać swoje zadanie. I musi to robić dzień po dniu.
Czy firma jest innowacyjna?
DeWalt jest zawsze w terenie, ucząc się, co działa, a co nie, dzięki czemu możemy sprawić, by wszystko działało lepiej.
Każda wprowadzana przez nas innowacja wynika z chęci zwiększenia wydajności, łatwości użytkowania lub produktywności. Zmieniamy narzędzie, ponieważ zmiana sprawia, że narzędzie działa lepiej dla profesjonalisty, który z niego korzysta, a nie dla samej zmiany. Od technologii wykorzystywanej w badaniach kosmosu i w lotnictwie po włączenie technologii Bluetooth® do naszych produktów, DeWalt jest zawsze w czołówce innowacyjności.
"

Tagi:


Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb

Zapisz się na newsletter