ANB Sp. z o.o. Sp. K.  
Telefon
604 642 784
Mail
sklep@anb.com.pl
Adres
Warszawa, Ostrobramska 95

Moglibyśmy napisać, że nasza firma istnieje od 1992 roku, ma kapitał polsko-belgijski i spełnia normy ISO.
To wszystko prawda, ale nasza firma to przede wszystkim ludzie. To dzięki nim Grupa ANB od ponad 18 lat co roku notuje stały wzrost obrotów i zysków.

Pracujący u nas doświadczeni przedstawiciele handlowi i doradcy techniczni reprezentują wielu zagranicznych producentów, co roku wprowadzając innowacyjne produkty na polski rynek.

Ich profesjonalne podejście do zawodu sprawia, że z naszych usług zadowoleni  są m.in. Kancelaria Prezydenta RP, Kancelaria Premiera, Sejm i Senat, Sąd Najwyższy, Ministerstwa, Polskie Koleje Państwowe, Europol Gaz, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, uniwersytety, kościoły, urzędy gmin oraz Sztab Generalny Wojska Polskiego.

Nasza rozbudowana sieć przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju sprawia, że osób zadowolonych z naszych usług jest coraz więcej.

Ale to nie wszystko. Ich pracę oprócz klientów, doceniają też inni przedsiębiorcy.
 
Zapraszamy również do naszego salonu sprzedaży, który znajduje się na parterze naszego budynku. Można w nim obejrzeć szeroki zakres oferowanych przez nas wyrobów. Jeżeli chcieliby Państwo obejrzeć konkretny produkt to prosimy o kontakt, abyśmy mogli go sprowadzić z naszego magazynu.Zapisz się na newsletter