Reklama
userad8

Używane maszyny stolarskie! Mardrew z Jordanowa

Nowości branżowe

Firma Mardrew została założona w 1987 roku. Od początku istnienia działała w branży stolarskiej. W pierwszych latach działalności firma zajmowała się produkcją mebli oraz domków letniskowych. Zdobyte doświadczenie i praktyka pozwoliły nam lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania klienta, a tym samym lepiej je spełniać.
 
Od 2001 roku Mardrew ukierunkował się na sprzedaż nowych i używanych maszyn renomowanych firm, a także narzędzi do obróbki drewna.

Posiadamy szeroki asortyment obrabiarek. Nasza firma oferuje sprzedaż ratalną i leasingową urządzeń nowych, jak i używanych. Wszystkie oferowane przez nas maszyny używane są w pełni sprawne i gotowe do pracy.
Korzyści ze współpracy z nami:

- Atrakcyjne ceny
- Markowy sprzęt
- Wzorowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
- Atrakcyjne warunki finansowania.

Oferujemy serwis!
Posiadamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (odpłatny). Potrzebę serwisu trzeba zgłosić w formie pisemnej na nasz adres mailowy, na zgłoszenie reagujemy natychmiast.
Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych zarówno w trakcie, jak i po upłynięciu okresu gwarancyjnego. W celu ustalenia dogodnego terminu i kosztu usługi prosimy o kontakt mailowy z szczegółowym opisem usterki i informacjami dotyczącymi wadliwej maszyny. Koszt wizyty serwisanta uzależniony jest zarówno od odległości od siedziby naszej firmy jak również materiałów potrzebnych do przeprowadzenia naprawy oraz czasu potrzebnego na wykonanie usługi.

Oferujemy Finansowanie!
Mając na uwadze potrzeby naszych klientów, reprezentujemy elastyczne podejście do formy finansowania zakupu. Jesteśmy przedstawicielami Santander Consumer Bank, gdzie oprocentowanie to zaledwie 0,5% w skali miesiąca oraz Credit Agricole 0,7% w skali miesiąca. W przypadku spełnienia wszystkich kryteriów kredytowania, decyzja następuje w ciągu max 48 h.
Dodatkowo, dzięki współpracy z uznaniami i sprawdzonymi partnerami, oferujemy możliwość finansowania w formie leasingu.

Oferujemy ostrzenie!
Ostrzalnia Mardrew prowadzi ostrzenie narzędzi oraz regenerację narzedzi z ostrzami HSS, HM. Ostrzymy piły tarczowe HM na przemian skośne i trapezowe, (ostrzenie z dokładnością do 0,01 mm)
- ostrzymy piły z ostrzami HM po powierzchni natarcia i przyłożenia
- ostrzymy frezy z ostrzami HM, HSS
- ostrzymy noże HM, HSS i NCV do strugarek
- ostrzymy i rozwodzimy piły taśmowe stolarskie
- wykonujemy zgrzewanie pił taśmowych od 5mm do 60mm.
Zapraszam do kontaktu oraz do sprawdzenia naszej oferty na stronach portalu MaszynyiCzęści.pl. Link tutaj!Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb

Zapisz się na newsletter