Reklama
userad8

Stalowe osłony silnika

Wiadomości branżowe

Firma MediaTrailer oferuje dla Państwu idealne rozwiązanie jakim jest stalowa osłona pod silnik o grubości 2 mm aby zabezpieczyć podwozie. W naszej ofercie znajdą Państwo proste w montażu osłony silinkowe, których instalacja nie wymaga dużej ingerencji w nadwozie i podwozie. Osłony można zamontować w fabrycznych punktach pod silnikiem. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do montażu.
W naszych osłonach został zastosowany specjalny cynkowo-polimerowy kompozyt, dlatego nasze osłony są w pełni zabezpieczone przed korozją oraz działaniami niekorzystnych czynników atmosferycznych i mechanicznych.
Systemy jakie zostały zastosowane w oferowanych przez nas osłonach:
Quick WittED – pozwala na wykonanie bieżących usług serwisowych bez konieczności zdejmowania całej osłony, a tylko jej części
Take OFF – w momencie deformacji elementów nośnych karoserii osłona uwalnia się z mocowań, aby zminimalizować uszkodzenia silnika, skrzyni biegów oraz innych podzespołów.
BloW-OFF – w przedniej części osłony zaprojektowane są specjalne otwory, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza niezbędnego dla chłodzenia nagrzewających się podzespołów.
OFF-Energy – podstawą systemu jest belka skonstruowana ze specjalnego plastycznego tworzywa zdolnego do deformacji w momencie najechania na przeszkodę lub przy kolizji drogowej belka przejmuje uderzenie wraz z jego energią.
W ofercie Media Trailer znajduje się także szeroki wybór osłon podwozia. Wytrzymałe, stalowe osłony silnika, chłodnicy, skrzyni biegów czy zbiornika paliwa to podstawa wyposażenia nowoczesnego samochodu.
Do jakich aut, posiadamy w ofercie osłony? Do aut poniższych marek:

Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, IVECO, MAN, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Toyota, Volkswagen.
Pełna lista modeli jest dostępna na naszej stronie internetowej w zakładce "Katalog pojazdów". Zanim zamówisz np.: na allegro, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny celem konsultacji.
"

Tagi:


Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb

Zapisz się na newsletter