Reklama
userad8

Ramiona Long Reach już w Polsce!

Wiadomości branżowe

W czasach, w których przyszło nam żyć, coraz większą rolę odgrywa technologia. Jeszcze kilkanaście lat temu nie pomyślelibyśmy o urządzeniach, które są dostępne teraz w naszym codziennym funkcjonowaniu. Technologia rozwija się w niesamowitym tempie, także również w budownictwie. Bardzo dobrym przykładem będą Ramiona Long Reach, które znacznie ułatwią nam pracę. 

Jako firma DOZER dostosowaliśmy się do tego trendu i przede wszystkim stawiamy na nową technologię. Jesteśmy nowoczesnym dostawcą rozwiązań w branży maszyn budowlanych. Służymy pomocą w realizowaniu różnorodnych projektów przez oferowanie maszyn i osprzętu do wyburzeń. 

-  Czym są ramiona Long Reach? 

Ramiona Long Reach stosowane są w koparkach gąsienicowych, kołowych i wyburzeniowych. Będą służyły idealnie do prac rozbiórkowych w ciężko dostępnych miejscach, ponieważ pozwalają one na wykopy w sporej odległości od koparki. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i koszty przy maksymalizacji zysków, to inwestycja w ramiona marki EIK będzie bardzo dobrym pomysłem.  


 

-  Co oferujemy? 

Naszym priorytetem są przede wszystkim wymagania klienta. Na wasze życzenie projektujemy i dostarczamy dowolną konfigurację do danego modelu maszyny. Dobieramy również odpowiednią długość ramienia, pojemność łyżki, w oparciu o specyfikację producenta. Ważną kwestią jest zastosowanie przeciwwagi maszyny dla zachowania balansu podczas pracy i o tym też informujemy naszego klienta.  

Warto wspomnieć, że wszystkie produkty EIK Engineering posiadają certyfikat CE, a to w rzeczywistości oznacza, iż produkt ten spełnia jednolite unijne wymogi dotyczące m.in. bezpieczeństwa użytkowania wyrobów, zdrowia publicznego, czy oddziaływania na środowisko. 
  

 Specyfikacja: 

Każdy zestaw zawiera: 

  • boom
  • stick
  • łyżkę
  • siłownik zamykania łyżki
  • sworznie A, B, C, D, E, F, G, H

 

Pragniemy zaznaczyć, że naszym głównym celem jest pomoc klientom w jak najlepszy sposób, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, co przekłada się również na gwarancji pełnego bezpieczeństwa eksploatacji koparki i samego operatora. 

Zapraszamy do kontaktu: Dozer Mariusz Gołębiewski  Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb

Zapisz się na newsletter