Reklama
userad8

Hymer Venture S - kosmiczny kamper

Nowości branżowe

Prezentacja najnowszego kampera o nazwie Hymer Venture S odbyła się w Warszawie w salonie Warszawskiego Centrum Caravaningu (Strona firmowa, Profil firmy na FB).

Dla nas jako portalu ogłoszeniowo tematycznego było to ogromne wydarzenie. Przyznam, że pierwszy raz brałem udział w takiej prezentacji. Na chwilę pominę auto i skupię się na otoczeniu. Warszawskie Centrum Caravaningu mieści się przy ulicy Grochowskiej w Warszawie. "Przytulone" do salonu Volkswagena wyróżnia się ilością kamperów na placu.
Przed wejściem były zaparkowane kampery z najwyższej półki. Mogliśmy zwiedzać i podziwiać każdy zakamarek auta. Było nas czterech dżentelmenów i jak na nas przystało, każde auto obgadaliśmy. Nie będę opisywać naszych dociekań, przemyśleń i walki słownej na argumenty gdyż najlepszym rozwiązaniem jest aby każdy z czytelników skierował się tam i zobaczył jakie profesjonalne kampery są na placu.

Wchodzimy do środka gdzie zastał nas pół mrok z mega oświetlonym bohaterem tego artykułu. Tłum rozmówców, stoliki, muzyka, przyciszone rozmowy i to oczekiwanie kiedy będzie prezentacja. Staramy się operować na własnych zdjęciach, stąd poniżej tego artykułu znajdziecie galerię z naszymi zdjęciami. Znalazłem fantastyczne zdjęcia na stronie sprzedawcy marki Hymer w Polsce "Hymer Poznań" (Strona firmowa, Profil firmy na FB). Zdjęcia zostały zrobione za dnia, stąd dla kontrastu umieszczam tutaj link: Hymer Venture S za dnia.

Wczorajsza prezentacja auto posiadała niesamowity nastrój a to dlatego, że takich kamperów jest tylko ... 3 sztuki na świecie. Koncepcja i budowa trwały 4 lata. Zastosowane materiały są bardzo nowoczesne, choćby te elementy, które zostały "wydrukowane" na drukarce 3D. Zamiast telewizora jest ... projektor. Ściany sypialni są nadmuchiwane z kompresora co powoduje, że są bardzo sztywne i zapewniają utrzymanie ciepła w środku. Tylna klapa o ogromnym udźwigu (do 350 kg).
Szklane okna od zewnątrz. W łazience ... bambus i ceramiczna ubikacja. Dziesiątki schowków i udogodnień. Na koniec ... wygląd. Na zdjęciach zwrócicie uwagę na odmienny kolor od standardowej bieli. Czarne felgi, zielonkawy specjalistyczny kolor (farba Chromacool) - takie auto wyróżnia się na każdym placu, parkingu czy ... autostradzie.
 
Sama prezentacja bez zarzutu. Otrzymaliśmy pełny opis zalet tego kampera. Nasuwa się pytanie dla kogo dedykowane jest to auto? Według mnie idealnie sprawdzi się dla osoby pracującej zdalnie z zasobnym portfelem. Mam pewne obiekcje co do pomysłu by zabierać rodzinę na wielodniowe wycieczki, aczkolwiek trzech moich kompanów (dżentelmenów) miało kompletnie inne opinie. A jeden stwierdził, że przecież można wziąć namiot dodatkowo. Miejsce się znajdzie!
 
Kończąc. Wszystkie parametry techniczne znajdziecie na stronie sprzedawcy. Dla mnie ujmującym był fakt, że to jest prototyp. Kamper został zaprojektowany i wykonany pod konkretną wizję. Wizję kampera wygodnego, solidnie zbudowanego oraz super wyglądającego.


PS.
Ciekawy opis znalazłem tutaj: Hymer Venture S – kamper przyszłości.Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb

Zapisz się na newsletter