Reklama
userad8

Fiskars - System narzędzi z wymiennymi głowicami

Nowości branżowe

Czy wiesz, że większość jesiennych (i nie tylko) prac wykonasz za pomocą jednego trzonka? Unikalny system QuikFit™ pozwala na łączenie różnych głowic z jednym pasującym trzonkiem - dla Twojej wygody, oszczędności miejsca i czasu. Sprawdź naszą uniwersalną linię tutaj: System narzędzi z wymiennymi głowicami

Nasza gama produktów Fiskars QuikFit™ umożliwia wykonanie różnorodnych prac w ogrodzie i ułatwia utrzymanie porządku wśród narzędzi ogrodniczych. Fiskars QuikFit™ zdobył nagrodę Red Dot Award za swój unikalny, automatyczny, podwójny system blokowania. Dzięki temu łatwo i szybko dostosujemy narzędzie do wykonywanej czynności.
Jeżeli chcesz wykonywać więcej prac przy użyciu mniejszej ilości narzędzi, nasz system narzędzi z wymiennymi głowicami to idealny wybór. Od przyborów do czyszczenia rynien po kultywatory, pługi śnieżne czy szczotki, nasz system narzędzi QuikFit z wymiennymi głowicami poradzi sobie z każdym zadaniem w ogrodzie. Dzięki uniwersalnemu adapterowi może być używany wraz z innymi systemami z wymiennymi głowicami. Wystarczy kliknąć, by uzyskać narzędzie idealne.
Połącz & posprzątaj
Narzędzia QuikFit™ z gamy Połącz i posprzątaj sprawiają, że czyszczenie ogrodu i trawnika staje się błahostką. Dzięki unikalnym, inteligentnie zaprojektowanym grabiom i szczotkom QuikFit błyskawicznie posprzątasz cały ogród. Narzędzia są łatwe do przechowywania.
Połącz i piel
Niezależnie od tego, czy mieszkasz na wsi czy w mieście, jednym z uroków posiadania własnego ogródka jest możliwość uprawiania własnych kwiatów i warzyw. Z naszym pomagającym oszczędzać miejsce systemem QuikFit™ Click & Grow będzie to o wiele łatwiejsze. Dzięki zastosowaniu jednego wałka do wielu głowic, transport i przechowywanie stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Połącz i sięgaj dalej
Wszyscy wiemy, że praca na drabinie nie jest łatwym zadaniem. Teraz, dzięki gamie produktów QuikFit™ Click &amp Reach możesz zapomnieć o problemach. Idealne do zadań, wymagających dotarcia w trudno dostępne miejsca (np. piłowanie gałęzi, czyszczenie rynien), Quickfit pracują na większych wysokościach w Twoim imieniu.
"

Tagi:


Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb

Zapisz się na newsletter