Reklama
userad8

DOZER części domaszyn budowlanych

Wiadomości branżowe

Firma powstała w 2013 roku i jest nowoczesnym dostawcą rozwiązań w branży maszyn budowlanych. Pomagamy realizować różnorodne projekty oferując maszyny i osprzęt do wyburzeń i recyklingu, profesjonalny i szybki serwis oraz miłą i kompetentną obsługę. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa wyburzeniowe, budowlane, drogowe i komunalne z całej Polski.

Jesteśmy jedynym i wyłącznym dystrybutorem w Polsce profesjonalnego osprzętu wyburzeniowego marki Trevi Benne – światowego lidera dostarczającego najnowocześniejsze technologie.

W 2015 roku staliśmy się autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem mobilnych kruszarni i przesiewaczy marki Rockster – wykorzystywanych do produkcji kruszyw i recyklingu.

Jako jedyni możemy również zaoferować produkty marki EIK Engineering – producenta podwozi ziemnowodnych AmhiMaster oraz ramion Long Reach i wyburzeniowych.

Uzupełnienie oferty stanowi certyfikacja CE oraz części do maszyn budowlanych (elementy eksploatacyjne do kruszarek, podwozia gąsienicowe, gąsienice gumowe).

Osprzęt wyburzeniowy oraz części do kruszarek wysyłamy bezpośrednio z naszego magazynu w Polsce. Posiadamy mobilny serwis pozwalający na dokonywanie napraw w całej Polsce.

Zapraszamy do współpracy!

"

Tagi:


Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb

Zapisz się na newsletter