Reklama
userad8

Bramki antykradzierzowe i sklepowe!

Nowości branżowe

Bramki antykradzieżowe i sklepowe! 

 

Nasze hasło “Nie czekaj aż złodziej przyjdzie do ciebie, to ty bądź gotowy na jego przyjście” nawiązuję do głównego celu naszej firmy, którym jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i satysfakcji klienta. Jako firma ELEKTRO-SAT posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży usług elektronicznych. Zawsze dążymy do zadowolenia klienta zachowując radość z wykonywanej pracy.   

Dzięki podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników, świadczenie usług przez naszą firmę jest sprawne, jakościowe i przede wszystkim fachowe.   

 

Nasze usługi: 

ELEKTRO-SAT Instalacje elektryczne dla każdego 

Zajmujemy się projektowaniem aż po realizacje i montaż instalacji elektrycznych, systemów monitoringu, kontroli dostępu, p. poż., instalacji tv sat – w oparciu o nowoczesne rozwiązania, warunki techniczne, potrzeby klienta. 

Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe, konserwacje sprzętu, jak i naprawę usterek. 

Przeprowadzamy okresową kontrolę instalacji elektrycznych, odgromowych, wykonywanie przeglądów oraz pomiarów okresowych rozdzielni ŚN, rozdzielni NN, transformatorów, uziemień. 

 

  • BRAMKI ANTYKRADZIEŻOWE

 Najnowsza technologia, czułość oraz stabilność gwarantują skuteczne działania co składa się na zmniejszenie strat i poczucie bezpieczeństwa. Nasze bramki montujemy zarówno w tych większych, jak i mniejszych sklepach. Po przeprowadzeniu “badania” na temat rodzaju i asortymentu sklepu, wybieramy najlepsze bramki antykradzieżowe dobrane do Państwa potrzeb. 

Oferujemy przymocowane do produktów transpondery w postaci etykiet, klipsów lub naklejek.  Wyjścia z nieopłaconym produktem stanie się praktycznie niemożliwe, gdyż bramka wydaje głośny sygnał dźwiękowy, dzięki któremu mamy możliwość szybko zareagować. Transponder zostaje odkodowany dopiero podczas kasowania i zapłacenia za towar. 

W  ofercie znajdują się również bramki sensormatic ultra exit, które mają za zadanie wyłapanie sygnał zagłuszania. 

Usługę tą świadczymy na terenie całego kraju.  

 

  • MONITORING CCTV

Wykonujemy instalacje monitoringu począwszy od małych sklepów osiedlowych, przez domy, stacje, apteki, zakłady pracy na halach produkcyjnych i przemysłowych magazynach kończąc.  

Potrafimy zachować równowagę pomiędzy jakością a ceną, zachowując stabilny i sprawdzony sprzęt. Współpracujemy z największymi importerami w Polsce.  

Oferujemy pełen profesjonalizm, wsparcie techniczne w okresie gwarancyjnym oraz po gwarancyjnym, bezpłatny dojazd oraz wycenę instalacji, szkolenie z obsługi systemu. 

Dokonujemy instalacji: Telewizja przemysłowa CCTV, monitoring IP, monitoring analogowy HD-CVI , HD-TVI , AHD , PAL-CVBS, przewodowo i Bezprzewodowo (zależne od warunków) 

 

  • SYSTEMY ALARMOWE

Jest to kluczowy czynnik zapewniający skuteczną ochronę twojego mienia. Systemy sygnalizacji włamań i napadu, sygnalizują nieuprawnione wtargnięcie na teren właściciela poprzez sygnał dźwiękowy oraz powiadomienie do właściciela lub grup interwencyjnych.  

Systemy alarmowe chronią również przed innymi rzeczami np. stężenie tlenku węgla, poziom temperatury, stężenie dymu. Wyróżniamy: Czujka PIR, czujka stłuczeniowa, czujka sufitowa, czujka dymu i temperatury, czujka gazu, czujka od zalania wodą, czujka gazów usypiających 

Skład systemu alarmowego SSWiN: centrala alarmowa często z wbudowanym modułem GSM, czujki alarmowe, manipulator (uzbrajanie, rozbrajanie alarmu), sygnalizator akustyczno -świetlny, akumulator, zasilacz transformator 

 

INNE NASZE USŁUGI 

  • Instalacje TV SAT
  • DOMOFONY I WIDEODOMOFONY
  • INTELIGENTNY DOM
  • SIECI PRZEWODOWE I BEZPRZEWODOWE
  • REJESTRACJA CZASU PRACY RCP

 

Nasze usługi kierujemy do firm oraz osób prywatnych, w miastach takich jak: Płoty, Gryfice, Nowogard, Rewal, Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard, Goleniów, Kamień Pomorski, Białogard, Świdwin, Łobez.  

Wystawiamy faktury VAT 

Nasza cała oferta, znajduje się tutaj: Bramki antykradzierzowe i sklepowe!Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb

Zapisz się na newsletter