PPUH "HEILIŃSKI" Sławomir Heiliński  
Brak ogłoszeń spełniających wymagania
Telefon
(61) 29-65-258
Mail
d.lachowicz@heilinski.pl
Adres
Oborniki Wlkp., ul. Szczytniewska 1

Firma Heiliński istnieje na rynku od 1997 r. Nasza firma zajmuje się produkcją stolarki otworowej z PVC i Aluminium w oparciu o renomowane profile firmy REHAU, GEALAN i Aluprof. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą produkcyjną. Precyzja i rzemieślnicza jakość są naszą dewizą. Jednym z priorytetów rozwoju firmy jest dbałość o jakość produktów, tak żeby spełniały one oczekiwania i potrzeby różnych grup klientów. Posiadamy również w ofercie swojej sprzedaży systemy rolet zewnętrznych i bram garażowych.
Aby zadowolić najbardziej wymagających klientów i utrzymać prestiżową pozycję na rynku stolarki otworowej, nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, tak by zawsze być o krok przed jego potrzebami. Do każdego z projektów podchodzimy indywidualnie co pozwala nam zaoferować, zawsze możliwe najlepsze rozwiązania.
Ofertę naszą kierujemy do wszystkich, którzy noszą się z zamiarem wymiany swoich okien na nowe a także do inwestorów, firm budowlanych, biur konstrukcyjnych i projektowych innych firm działających w sektorze stolarki otworowej. Ponieważ z uwagą śledzimy wszelkie nowości technologiczne, możemy naszym klientom zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Oferujemy dobry wyrób charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, profesjonalne doradztwo, terminową dostawę i fachową usługę montażu.Zapisz się na newsletter